Педагогіка

Знання, сповнені змістом й емоціями, стають практичним, живим інструментом в майбутньому.

Вальдорфська
педагогіка

noroot (2)
За основу діяльності нашого простору взято Вальдорфську педагогіку, яка майже 100 років дарує дітям у різних куточках світу щасливе дитинство та розвиток. На сьогодні вона представлена в 60 країнах, а в Фінляндії, Німеччині, Швейцарії вона покладена в основу базової освіти. Випускниками вальдорфської школи є Йенс Столтенберг, прем’єр-міністр Норвегії, Крістен Нігаард, вчений, винахідник об’єктно-орієнтовного програмування (основи усіх сучасних мов програмування), Норвегія; Фердинанд Александр Порш, засновник і конструктор (Porsche 904, Porsche 911), Німеччина; Йенс Штольтенберг, генеральний секретар НАТО; Томас Зюдгоф, дослідник біохімії (Нобелівська премія, 2013) та багато інших.
Ніхто не знає яким буде «завтра», які професії будуть актуальними, які взагалі зникнуть. Але відчуття щастя, розуміння свого місця і спроможність діяти будуть опорою для дитини в майбутньому. На це і спрямована вальдорфська педагогіка.
 
Вальдорфська педагогіка
 
Вона розвиває критичне мислення, дає масштабне уявлення про процеси та явища, показує, як наука і творчість існують та реалізуються в житті, а не лише в теорії чи в приміщенні школи. Виховує вольову та вільну особистість, яка знає, чого хоче і як прокладати шлях до омріяного. Одним із базових завдань вальдорфської педагогіки є розвиток уяви і відкриття власних здібностей. Навчальні програми, що побудовані відповідно віковим особливостям та потребам дитини, роблять цей процес екологічним та максимально ефективним.

Саме тому ця перевірена часом та досвідом методика лягла в основу нашого простору.
Приватний заклад «Вільна Вальдорфська Гімназія Київської області «СВІТОВИД»

Адреса: 08160, Київська, обл.,
Фастівський район, с.Гатне,
вул.Абрикосова, 12, прим. 45

Телефон: +38 067 676 3836
Пошта: admin@svitovyd.kyiv.ua

Прокрутити вгору
Підтримати школу

Заявка

Залиште вашу контактну інформацію і ми вам зателефонуємо