Садок

Ми створюємо простір для вільної особистості
Справжнє розкриття дитини можливе лише там, де виникає відчуття довіри до людей та світу. І ми працюємо щодня, щоб це відчуття проростало у дитячих серцях. Вже 14 років ми з любов’ю створюємо простір ​для здорового і всебічного розвитку ваших дітей.Здорову, добру, чуйну і щасливу дитину можна виховати лише у здоровому, доброму і чуйному оточенні.

Наш садок це:

Власне облаштоване подвір’я за містом
Здорове ритмічне проживання дня, тижня, року

Смачна їжа власного приготування

Заняття з англійської, музичної терапії, евритмії

Атмосфера прийняття і любові
Лише природні якісні матеріали
Вся діяльність в садку відповідає природним ритмам і потребам дитини.

У нас багато рукоділля, ремесла, казок, а ще вільної гри й прогулянок. Так діти навчаються бути в моменті, розвивають дрібну моторику, формують соціальні навички, бачать результати й користь своєї роботи і це формує в дітях впевненості в собі та любові до труда.

Весь день сповнений співом та рухом, це відбувається гармонійно, вся діяльність ніби перетікає одна в одну відповідно до ритмів дня і ці переходи не забирають сили в дітей, а навпаки наповнюють їх.
У нас використовуються лише природні матеріали і ми оформляємо весь простір своїми руками. Це формує цінності в дітей, допомагає відрізняти справжнє від несправжнього, відчувати красу та гармонію навколо.

В садочку ми готуємо до школи
У нас працює молодша група, старша та старша група з елементами підготовки, де діти мають окремі заняття з вчителями й готуються до школу гармонійно, відповідно до своїх вікових потреб.

Записуйтесь до нас
на екскурсію-знайомство

Відгуки

Приватний заклад дошкільної освіти «Вальдорфський садок «Сонях»

Адреса: 08160, Київська, обл.,
Фастівський район, с.Гатне,
вул.Абрикосова, 12, прим. 45

Телефон: +38 067 676 3836
Пошта: admin@svitovyd.kyiv.ua

Прокрутити вгору

Заявка

Залиште вашу контактну інформацію і ми вам зателефонуємо
Підтримати школу